honderd woorden van Henk Bovekerk, 'Werner gaat, en Dirk?'

100 woorden van geplaatst op woensdag 28 februari 2018 door Henk Bovekerk

Trefwoorden: opinie

Werner gaat, en Dirk?

De kranten meldden dat burgemeester Werner ten Kate in Giessenlanden maximaal het jaar 2018 volmaakt; dan levert hij de overbodig geworden ambtsketen in. Even regelen in welk museum in Giessenlanden ‘de ketting’ wordt opgeborgen!
Het vertrek van Ten Kate is niet verrassend. Hij heeft rust gebracht in het Giessenlandse bestuur.
 
De redacties hebben ook naar de plannen/wensen van burgemeester Van der Borg van de gemeente Molenwaard gevraagd. Per 1 januari 2019 is ook hij klaar met spitten; hij is evenwel bereid (voor ongeveer negen maanden) waarnemer te worden voor Molenlanden of zelfs een nieuwe periode te aanvaarden. Dirk is tenslotte nog jong, anders gezegd: niet te oud om nog een periode van zes jaar vol te maken.
Vooropgesteld, Van der Borg is een aardige man en hij is bekwaam, maar ik zou het toch een radicaal verkeerde beslissing van de nieuwe gemeenteraad vinden om Dirk voor te dragen voor een periode van zes jaar.
Jong talent is welkom!
 
Henk Bovekerk sr
 

 

Laat een reactie achter

Naam:
*
E-mail:
*
Titel:
Reactie:
*

Reacties op 'honderd woorden van Henk Bovekerk, 'Werner gaat, en Dirk?'' (0)

Voeg toe aan Delicious Voeg toe aan Facebook Voeg toe aan Linked In Voeg toe aan NUjij Voeg toe aan Technorati Voeg toe aan Twitter 
© 2018 VVD Giessenlanden  |  Colofon  |  RSS | Sitemap